11. Sail-ing Business Cup - 1. futam PDF Nyomtat Email
Írta: Balazs
2013, APRIL 22, MONDAY 16:56

2013.04.22.

Az éjszakai zivatarral érkező csapadék reggelre is megmaradt. Hét órakor még esett az eső és alig volt szél. Ezért a nyolc órai skipper meetingen parti halasztás mellett döntött a rendezőség. Röviddel ez után csökkent az eső, kezdett felszakadozni a felhőzet, és egyre jobban jött fel a dél-keleti szél. A 11. Sail-ing Business Cup 11 órakor rajtolt el a dél-keleti 15-18 csomós szélben. A mezőny többször futott bele egy-egy csapadékos zónába, de jobbára megúszták szárazon. A mai útvonal Biograd - Visovac - Vrtic - Gangaro - Gnalic - Murter volt amit a Vabeko csapat nyerte Soponyai Géza kormányzásával.