Véget ért a 40. Kékszalag vitorlás verseny PDF Nyomtat Email
Írta: Balazs
2008, JULY 21, MONDAY 06:45

2008.07.21.

Vasárnap reggel 9:00-kor véget ért a 40. Kékszalag vitorlás verseny. A versenyen induló 575 indulóból 525 versenyző ért be a célba.

LAST_UPDATED2
Bővebben...

Abszolút 60 PDF Nyomtat Email
2008, JULY 19, SATURDAY 06:35

2008.07.19.

A 40. Kékszalag rekordszámú versenyzővel rajtolt el egy nappal ezelőtt. Csodálatos látvány volt ennyi vitorlást látni egyszerre a Balatonon. Rajt Balatonfüreden, majd balatonkenesei bója, Siófok, és a tihanyi szoroson át a keszthelyi forduló, hogy onnan visszatérjen a mezőny Balatonfüredre. Nagy a táv, közel 200km vitorlázva. Ahogy telt az idő, úgy szakadt szét a mezőny is.

Bővebben...

8. győzelmét ünnepli Litkey Farkas PDF Nyomtat Email
2008, JULY 18, FRIDAY 22:00

2008.07.18.

A rajtot követően az élre állt, majd szoros küzdelem után Litkey Farkas 8. alkalommal (22:14-kor) elsőként futott be Balatonfüreden. Ezzel a Brokernet-Unoqa csapat megnyerte a 40. Kékszalagot. A 2001-es győzelme óta immár nyolcadik alkalommal nem sikerült senkinek legyőzni Farkyt a rangos tókerülő vitorlás versenyen.

Bővebben...

Féltáv: Még Litkey vezet, hárman a nyomában PDF Nyomtat Email
2008, JULY 18, FRIDAY 18:34

2008.07.18.

17:38: Féltávhoz ért a 40. Kékszalag mezőnye. Elsőként a hétszeres Kékszalag győztes, címvédő Litkey Farkas - Brokernet-Uniqa (1.) - csapata érkezett a keszthelyi bójához.