Minőségi díjat nyert a Kékszalag honlap PDF Nyomtat Email
Írta: Balazs
2010, DECEMBER 09, THURSDAY 00:59

2010.12.09.

A Magyar Marketing Szövetség által kiírt pályázatra ezúttal 353 nevezés érkezett. Az Év Honlapja pályázaton Minőségi Díjjal jutalmazták a Kékszalag honlapját december 2-án, ünnepélyes díjátadó gálaest keretében a Hotel Heliában.

LAST_UPDATED2
Bővebben...

Várjuk a 42. Kékszalag személyes élményeit PDF Nyomtat Email
2010, JULY 04, SUNDAY 20:15

2010.07.04.

A snewisport várja azoknak a versenyzőknek a leveleit, akik meg szeretnék osztani sporttársaikkal a 42. Kékszalag T-Mobile Nagydíj versenyélményeit, legyenek azok jó, vagy rossz történései a 48 órás tókerülő versenynek. A részletes élménybeszámolókat az [email protected] email címre küldjétek el (szerző valamint a hajó nevével együtt).

Finnel teljesítve a 42. Kékszalag PDF Nyomtat Email
2010, JULY 03, SATURDAY 21:36
2010.07.03.
Beliczay Márton egy Finn dingivel vitorlázta végig a Kékszalag távját. Természetesen versenyen kívül, mert az egyszemélyes olimpiai versenyhajó számára nincs a versenykiírásban osztály besorolás. A gyenge szélben rengeteget pumpált, jól bírta a hőséget és éjszaka kibírta az árvaszúnyogok támadását is.
Végül a 90. helyen érkezett meg a füredi célba, alig lemaradva a hétszeres Kékszalag győztes Tramontanatól.

Nem az Audi Ramada csapat óvta a győztest PDF Nyomtat Email
2010, JULY 03, SATURDAY 13:43
2010.07.03.
A mai napon gyorsan elterjedt hír, mi szerint az Audi Ramada csapata megóvta a győztest, mert nem haszált navigációs fényt helyesbítésre szorul.

Az Audi Ramada csapat nem nyújtott be óvást senki ellen.

A versenyrendezőség óvta meg a győztes eredményét, mert szerintük rosszul, vagy nem használtak navigációs fényt.
Bővebben...

A NaturAqua nyerte a 42. Kékszalag T-Mobile Nagydíjat, megtört Litkey Farkas sikersorozata PDF Nyomtat Email
2010, JULY 03, SATURDAY 07:33

2010.07.03.

Rendkívül izgalmas befutót láthatott a füredi mólóra kilátogató több ezer néző, akik éjjel várták a gyenge szélben óriási csatát vívott élmezőnyt. A minden várakozásnál gyengébb szeles, és így hosszúvá nyúlt Kékszalag győztese Roland Gaebler kormányos és Nyári Zsolt taktikus csapata egy Ventilo 28 M2 típusú katamaránnal, a NaturAqua-val. Éjjel egy óra ötven perckor értek a célba, tehát csaknem tizenhét órára volt szükségük a pálya teljesítéséhez.

Az utolsó egy óra hihetetlen izgalmakat hozott az első helyért vívott küzdelemben.