Raffica Sailing Team a dobogón Nyomtat Email
41. Kékszalag

2009.07.17.

Király Zsolt kormányzásával a Raffica a második helyen ért célba a 41. Kékszalag vitorlásversenyen, 160 kilométert követően, alig kilenc perccel lemaradva a Brokernet Uniqa után. Ezzel megismételték tavaji sikerüket. A Sponzor Wanted, a Team másik hajója az ötödik helyen ért célba.

Bővebben...

A 41. Kékszalagon a snewisport mindenhol ott volt Nyomtat Email

2009.07.06.

A 41. Kékszalagon több, mint 600 hajó rajtolt el Balatonfüredről. A verseny ideje alatt a snewisport átfogó képet adott a közvetített hajókon át a mezőnyről, mivel a mezőny elején, közepén, és végén is volt nyomkövetőnkkel felszeret vitorlás.

Bővebben...

A snewisport a 41 Kékszalagot is közvetítette! Nyomtat Email

2009.07.06.

A 41. Kékszalag T-Mobile tókerülő vitorlás versenyen a snewisport számos előfizetője, partnere indult GPS nyomkövetővel (nem hivatalos MVSZ közvetítés). A siker nem maradt el, a hajók útvonala továbbra is elérhető!

Bővebben...

3. a Mediacontact-Avatar, 4. az RC44! Nyomtat Email

2009.07.03.

Harmadi helyen ért célba a Mediacontact-Avatar, Soponyai Géza csapata!

Bővebben...

Beérkezett a Raffica a második helyre! Nyomtat Email

2009.07.03.

Király Zsolt kormányzásával a Raffica a második helyen ért célba Balatonfüreden!

Bővebben...

A Brokernet-Uniqa csapata Litkey Farkas irányításával kilencedszer is megnyerte a Kékszalagot! Nyomtat Email

2009.07.03.

Ismét bajnok Litkey Farkas! A Brokernet-Uniqa kormányosa első helyre hozta be Lisa nevű vitorlását, és így kilencedszer nyerte meg a Kékszalagot.

Bővebben...

612 hajóval elrajtolt a 41. Kékszalag Nyomtat Email

2009.07.03.

Ismét megdőlt a nevezési rekord, és 612 darab hajóval reggel 9 órakor elrajtolt a 41. Kékszalag.

Bővebben...

Ma rajtol a Kékpántlika Nyomtat Email

2009.07.02.

A 41. Kékszalag vitorlásverseny rajtját megelőző napon, ma tartják a legfiatalabb versenyzők balatoni viadalát, a Kékpántlikát.

Bővebben...

41. Kékszalag GPS lista Nyomtat Email

2009.07.01.

A Magyar Vitorlás Szövetség (MVSZ) meghatározta, és közzé tette a 41. Kékszalag versenyen induló, GPS nyomkövetővel felszerelt hajók listáját. Az élmezőnyt követik.

Bővebben...

Sportorvosi vizsgálat Balatonfüreden a Kékszalag versenyhez Nyomtat Email

2009.06.25.

A Veszprém Megyei sportorvosi szolgálat a Kékszalag verseny előtt  Balatonfüreden a Olimpiai Központ Vitorlástelepen  a versenyen indulók részére sportorvosi vizsgálatot biztosít az alábbi időpontokban: