RC44 Cascais Cup 2012 - Katusha a dobogó tetején PDF Nyomtat Email
Írta: Balazs
2012, APRIL 19, THURSDAY 09:33

2012.04.19.

Március 28. és április 1. között rendezték meg a portugáliai Cascaisban az RC44 Class versenysorozat második versenyét. Nagyon szoros küzdelem alakult ki a dobogós helyezésekért az utolsó versenynapra. A változékony idő többször fordított a papírformán, a lágy szellőt és a napsütést viharos szél váltotta és kaptak szakadó esőt is a futamok alatt. A Katusha megnyerte a Fleet Race-t, a Match Race győztese az Aegir lett. Napi összefoglalók HD minőségben:

LAST_UPDATED2
Bővebben...

RC44 Puerto Calero Cup - Team Aqua győzelem az első fordulón PDF Nyomtat Email
2012, FEBRUARY 14, TUESDAY 13:51

2012.02.14.

Három győzelemmel és egy harmadik hellyel a Team Aqua (GBR) nyert az RC44-es versenysorozat idei első állomásán a Puerto Calero Cupon, ezzel nem kis meglepetést okozva az ellenfeleknek. "Nagy nap volt a mai" értékelte röviden a sikert Chris Bake (owner/driver), aki elégedett volt a csapattal, nagyra értékelte a csapatmunkát, és a sok jó döntést, melyeket a futamok során kellett meghozniuk.

Bővebben...

RC44 Puerto Calero Cup - az 1. nap összefoglalója PDF Nyomtat Email
2012, FEBRUARY 10, FRIDAY 14:40

2012.02.10.

Fekete zászlós rajttal kezdődött az idei sorozat. Peter Reggio (Principal Race Officer) keményen bánt a mezőnnyel aminek meg is lett az eredménye, a visszahívás után már tisztán rajtoltak el. Jelenleg a távolsági versenyt a Peninsula Petroleum (GBR) vezeti az Alphen Sailing (FRA) és a No Way Back (NED) előtt. A Match Race-en a Team Aqua (GBR) kezdett a legjobban, őket követte a Katusha (RUS) és a Synergy Russian (RUS).

Bővebben...

2012 RC44 Championship Tour PDF Nyomtat Email
2012, FEBRUARY 09, THURSDAY 09:30

2012.02.09.

Lanzarote szigetén Puerto Caleroban elkezdődött az idei RC44 versenysorozat, 14 csapat öt helyszínen száll vízre október közepéig.

Bővebben...

Artemis nyerte az Al Maktoum Sailing Trophyt PDF Nyomtat Email
2010, MARCH 09, TUESDAY 07:51

2010.03.09.

Az Artemis nyerte az RC44 idénykezdő futamát, az Al Maktoum Sailing Trophy-t Dubaiban.