RC44 Cascais Cup 2012 - Katusha a dobogó tetején Nyomtat Email
Russell Coutts 44

2012.04.19.

Március 28. és április 1. között rendezték meg a portugáliai Cascaisban az RC44 Class versenysorozat második versenyét. Nagyon szoros küzdelem alakult ki a dobogós helyezésekért az utolsó versenynapra. A változékony idő többször fordított a papírformán, a lágy szellőt és a napsütést viharos szél váltotta és kaptak szakadó esőt is a futamok alatt. A Katusha megnyerte a Fleet Race-t, a Match Race győztese az Aegir lett. Napi összefoglalók HD minőségben:

Bővebben...

RC44 Puerto Calero Cup - Team Aqua győzelem az első fordulón Nyomtat Email

2012.02.14.

Három győzelemmel és egy harmadik hellyel a Team Aqua (GBR) nyert az RC44-es versenysorozat idei első állomásán a Puerto Calero Cupon, ezzel nem kis meglepetést okozva az ellenfeleknek. "Nagy nap volt a mai" értékelte röviden a sikert Chris Bake (owner/driver), aki elégedett volt a csapattal, nagyra értékelte a csapatmunkát, és a sok jó döntést, melyeket a futamok során kellett meghozniuk.

Bővebben...

RC44 Puerto Calero Cup - az 1. nap összefoglalója Nyomtat Email

2012.02.10.

Fekete zászlós rajttal kezdődött az idei sorozat. Peter Reggio (Principal Race Officer) keményen bánt a mezőnnyel aminek meg is lett az eredménye, a visszahívás után már tisztán rajtoltak el. Jelenleg a távolsági versenyt a Peninsula Petroleum (GBR) vezeti az Alphen Sailing (FRA) és a No Way Back (NED) előtt. A Match Race-en a Team Aqua (GBR) kezdett a legjobban, őket követte a Katusha (RUS) és a Synergy Russian (RUS).

Bővebben...

2012 RC44 Championship Tour Nyomtat Email

2012.02.09.

Lanzarote szigetén Puerto Caleroban elkezdődött az idei RC44 versenysorozat, 14 csapat öt helyszínen száll vízre október közepéig.

Bővebben...

Artemis nyerte az Al Maktoum Sailing Trophyt Nyomtat Email

2010.03.09.

Az Artemis nyerte az RC44 idénykezdő futamát, az Al Maktoum Sailing Trophy-t Dubaiban.

Bővebben...

Al Maktoum Sailing Trophy Nyomtat Email

2010.02.11.

A Russell Coutts 44-es (RC44) versenysorozat első állomása Dubaiban lesz, az Al Maktoum Sailing Trophy február 22-én kezdődik az Arab-öbölben.