BMW Oracle Racing Team - Back to the Future Nyomtat Email
America's Cup

2011.02.15.

A 33. America's Cup győztes - akkor még - BMW Oracle Racing Team Új-Zélandon elkészítette összefoglaló anyagát a győzelmükhöz vezető útról. Egy aucklandi kávézóban James Spithill és Murray Jones beszélgetnek a múltról és a jövőről, miközben látványos képanyaggal mutatják be a két vitorlást. - Back to the Future, AC 45 "It's a new word"

Bővebben...

San Francisco rendezheti meg a 34. America’s Cup vitorlásversenyt Nyomtat Email

2011.01.02.

A tavalyi, 33. America's Cup győztese a BMW ORACLE Racing Team lett. A címvédő 2013-ban San Francisco vízein védheti meg a kupát, a 34. America’s Cup vitorlásversenyen.

Bővebben...

Karácsonykor történt - kiszállt a BMW az AC-ból Nyomtat Email

2010.12.29.

Karácsonykor történt sorozatunkban összefoglaljuk az ünnepek alatt történt legfontosabb eseményeket. Kezdjük egyből egy America's Cup bejelentéssel: A BMW nem támogatja tovább az Oracle csapatot!

Bővebben...

Mától lehet nevezni a 34. AC-re Nyomtat Email

2010.11.01.

A mai naptól lehet nevezni a 34. America's Cup vitorlásversenyre, melyet 2013-ban rendeznek meg San Franciscoban.

Bővebben...

A 34. America’s Cup kihívója a Mascalzone Latino Audi Team Nyomtat Email

2010.02.16.

Az America’s Cup új címvédője, a BMW ORACLE Racing Team kihívója egy olasz csapat lesz.

Bővebben...

A BMW ORACLE Racing az America's Cup új védője Nyomtat Email

2010.02.15.

Vasárnap nem sikerült a svájci Alinghi 5-nek a védés, Russell Coutts és a BMW ORACLE Racing Team magabiztosan megnyerte a 33. America Kupája második fordulóját is Valenciában.

Bővebben...

16:25-kor rajtol az AC 2. futama Nyomtat Email

2010.02.14.

16:25-kor kezdődik a címvédő Alinghi 5 és a kihívó BMW ORACLE második összecsapása az America Kupájáért Valenciában. Élő közvetítés Valenciából:

Bővebben...

Alinghi 5 vs. BMW ORACLE Racing, a második forduló Nyomtat Email

2010.02.14.

Elérkezett a 33. America Kupája harmadik versenynapja, amikor a második futamban akár el is vesztheti az Alinghi 5 a kupát, és a BMW ORACLE Racing visszaviheti Amerikába. RAJT 11:54-kor leghamarabb.

Bővebben...

Holnap visszavághat az Alinghi 5 Nyomtat Email

2010.02.13.

Holnap visszavághat az Alinghi 5 a kihívó BMW ORACLE-nek a 33. America Kupája második futamán Valenciában. Vajon sikerül megtartani a kupát, vagy visszakerül Amerikába?

Bővebben...

Megszerezheti a kupát a BMW ORACLE Racing Nyomtat Email

2010.02.12.

A BMW ORACLE Racing Team nyerte a 33. America Kupája verseny első fordulóját Valenciában. Nehéz dolga lesz vasárnap a címvédő Alinghi 5-nek.